Znajdziemy dla Ciebie Twój wymarzony samochód

9 6 dobrych aut już znaleźliśmy dla naszych Klientow!

2 2 1 przeprowadzonych badań by znaleźć dobre samochody!

  • Osobisty konsultant
  • Analiza ofert przesłanych przez Ciebie
  • Dostęp do ofert zweryfikowanych przez nas
  • Wstępne weryfikacje historii VIN
  • 3 pełne inspekcje - terenowa lub w naszych ośrodkach
  • Negocjacja ceny w Twoim Imieniu
  • Weryfikacja dokumentów
  • Gwarancja sukcesu w 3 miesiące lub zwrot pieniędzy

Określ swoje potrzeby

Wspólnie dobierzemy optymalny samochód. Mamy wieloletnie doświadczenie w motoryzacji, wiemy jakie mankamenty mają poszczególne modele, silniki czy skrzynie biegów. Państwo zaś wiedzą, czego potrzebują. Wspólnie ustalimy, jakiego modelu szukamy.

Wybierz Oferty

Przefiltrujemy rynek ogłoszeń, przeprowadzimy wstępne rozmowy ze sprzedającymi i prześlemy Państwu ogłoszenia warte uwagi. Zachęcamy również do przesyłania nam samodzielnie znalezionych ogłoszeń!

Weryfikacja Dr Lemon

Jeżeli zaakceptują Państwo wysłane propozycje – zweryfikujemy stan techniczny do 3 samochodów w naszych ośrodkach w Pakiecie "Pełny", co w naszej opinii pozwoli znaleźć dla Państwa samochód, którego stan techniczny i historia pozwalają go ze spokojem kupić.

Bezpieczny Zakup

Zweryfikujemy dokumenty, pomożemy w negocjacjach. Przedstawimy szacunkowe kosztorysy przyszłych napraw.

Korzyści

Znamy się na autach

Znamy się na autach. Codziennie sprawdzamy przed zakupem dziesiątki aut. Wiemy jak efektywnie szukać. Wiemy jakie mankamenty mają poszczególne modele.

Certyfikat Dr Lemon

Oszczędź sobie straty czasu i pieniędzy na poszukiwania samochodu, który okaże się kupą złomu. Tysiące klientów ostrzegliśmy już przed błędnym zakupem.

Bezpieczeństwo

Certyfikat Dr Lemon jest najbardziej obszernym dostępnym na rynku raportem na temat używanego auta. Zakup samochodu z certyfikatem gwarantuje, że Twój samochód nie ma ukrytych wad mechanicznych lub problemów prawnych.

Całkowity koszt usługi

999 PLN

+ ZBADAMY DO 3 AUT!

+ OSOBISTY ASYSTENT!

+ NEGOCJACJA CENY!

1 krok

Wypełnij Formularz
lub zadzwoń do nas!

2 krok

Podpisujemy umowę. Online
lub w ośrodku diagnostycznym

3 krok

Szukamy, sprawdzamy,
raportujemy!

4 krok

Wracasz do domu swym
wymarzonym autem

Co mówią o nas klienci?

Natalia

Jestem bardzo zadowolona! O mały włos nie straciłam oszczędności życia na "bezwypadkowy" samochód z niskim przebiegiem. Całe szczęście że jest takie miejsce jak dr Lemon! Fachowa ocena samochodu, rzetelne podejście do klienta. Nie naciągają na koszta-sprawdzenie kompleksowa miało kosztować 380 zł, ale ponieważ pan który sprawdzał moje wymarzone auto szybko zauważył, że samochód jest klejony, a licznik cofnięty stanęło na kwocie 180. Oczywiście osoby które sprzedają bubel nadający się jedynie na szrot nigdy nie polecą tego warsztatu i ich usług. Ja gorąco polecam i na pewno jeszcze skorzystam. Najlepiej wydane pieniądze w moim życiu.
Na obronę "tak drogiego interesu" dodam, że wolę zapłacić nawet 400 zł i jeździć dobrym samochodem, niż wydać oszczędności na składaka z kręconym licznikiem

Rafał

Byłem wczoraj w Warszawie, potwierdzam wszystkie pozytywne wpisy, pełen profesjonalizm i fachowa obsługa. Auto, które w ogłoszeniu było wystawione jako "zadbane" i z niskim przebiegiem okazało się być po przynajmniej 2 poważnych wypadkach, przebieg już kilka lat temu był na poziomie 360 tys. km!, do tego liczne usterki w podwoziu, wyciek między skrzynią a silnikiem, płyn do chłodnicy zagęszczony specjalnym proszkiem żeby nie było widać uszkodzeń...W pewnym momencie diagnoście skończyło się miejsce na formularzu z usterkami. Normalnie Niemiec płakał jak sprzedawał, tyle że w tym przypadku ze szczęścia :) Pomimo, że cena przeglądu sporo wyższa niż na zwykłej stacji polecam każdemu kto planuje zakup droższego auta. Swoją drogą aż strach pomyśleć ile takich samochodów jeździ po drogach...

Barbara

Jestem bardzo mile zaskoczona,ekipa z siedzibą w Warszawie jest naprawdę super. Świetna współpraca,kontakt oraz doradztwo ja nie bardzo znam się na samochodach a wizualnie praktycznie większość wygląda b.dobrze, niestety wygląd to nie wszystko jak to się mówi, najważniejsze jest to co siedzibę środku,to co jest niewidoczne gołym okiem,dlatego właśnie dla swojego wewnętrznego spokoju zdecydowałam się na usługi tej firmy. Nie żałuję i gorąco polecam. Pan Piotr który przeprowadzał wszelkie badania diagnostyczne- pod względem technicznym na tzw.badaniu wyjazdowym,wszystko szczegułowo i dokładnie omówił,wrecz wyczerpująco tak bardzo że aż sprzedający się zdziwił Bardzo dziękuję Panowie za pomoc!!!

Twój wymarzony samochód:

Wyposażenie Więcej opcji

Polityka prywtności